عنوان کامل پایان نامه :

 تأثیر سازمان های ایمان محور در مدیریت و توسعه پایدار محله های شهری

قسمتی از متن پایان نامه :

شورایاری :

شورایاری درکه ، در خیابان شهید میراسماعیلی ، جنب پارک کوهسار واقع شده می باشد.  البته به دلیل تقسیم درکه به دو بخش زیر نظر منطقه یک و دو، یک شورایاری دیگر نیز در خیابان شهید احمد پور، خیابان شهید مفیدی قرار دارد .

7 ) پارک کوهسار :

این پارک کوچک، در خیابان شهید میراسماعیلی، ابتدای کوچه خرداد، جنب شورایاری واقع شده می باشد، که در سال 1382 تأسیس شده می باشد .

8 ) مسجد جامه و حسینیه درکه :

مسجد جامع درکه ، در خیابان شهید میراسماعیلی واقع شده می باشد، که در سال 1340 تأسیس شده می باشد. حسینیه درکه ، در خیابان شهید میراسماعیلی، ابتدای بن بست اله وردی واقع شده می باشد که در سال1377  تأسیس شده می باشد و همچنین سقاخانه حسینیه، که جلوی حسینیه واقع شده می باشد.

9) مؤسسه فرهنگی خیریه انصارالخمینی (یکی از سازمان های ایمان محور منطقه 1 شهر تهران ):

این موسسه، در خیابان شهید میراسماعیلی، کوچه آقا ملایی واقع شده می باشد که در سال 1370 تأسیس شده می باشد. این موسسه در کمک به خانواده های بی بضاعت محله تأثیر عمده ای را اعمال می کند.

10 ) امامزاده سید محمد والی :

این امام زاده در خیابان شهید میراسماعیلی، کوچه امام زاده واقع شده می باشد، که در سال 1260 تأسیس شده و دارای یک سرویس بهداشتی می باشد، که در سال 1370 تأسیس شده می باشد. در این امام زاده یک قبرستان هم هست، که قدمت آن به سال 1284برمی گردد.

11 ) مرکز بهداشتی درمانی فاطمه الزهرا :

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

این مرکز بهداشتی، در خیابان شهید میراسماعیلی، جنب حمام درکه واقع شده، که در سال 1379 تأسیس شده می باشد. اما این مرکز نمی تواند جوابگوی نیازهای ساکنان محله باشد. بخصوص که در این مرکز، بخش تزریقات وجود ندارد همچنین ساکنان برای تهیه دارو نیز با معضلات بسیاری مواجه هستند، زیرا که در محله درکه، داروخانه وجود ندارد.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1 ) آیا سازمانهای ایمان محور از حیث مفهومی و کارکردی با سازمانهای محله محور قابل انطباق هستند؟

2) این سازمانها در شکل گیری و تقویت مدیریت و توسعه پایدار محله ای در محدوده مورد مطالعه (خصوصاً محلات منطقه 1 تهران) چه کارکردی می توانند داشته باشند؟

 دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک پایین صفحه